TJ Sokol Sruby - SK SOKOL Prosetín 2:1 (2:1)

Branky: Jiráský Michal 2 – Vodvárka Roman
Rozhodčí: Šejna Jiří, Komínek Lukáš, Sita Jaroslav
Delegát: Suchý Miloš
ŽK: Šotka Martin, Simon Lukáš – Remeš Martin
Sestavy:
SK SOKOL Prosetín: Šmahel, Remeš, Haman, Černý, Šikl, Čáp, Šafránek A., Šafránek F., Vodvárka, Ročňák D (Filipi)., Kulháň (Novotný)
Obě mužstva předvedla v prvním poločase dobrý fotbal. Začátek se nám povedl, když jsme se po pěkné akci Romana Vodvárky ujali vedení. Postupem času se více začali prosazovat domácí a po úniku Gerčáka se postaral o srovnání stavu Jiráský. Sruby se uklidnily a byly lepším mužstvem. Dvě minuty před koncem poločasu unikl Novotný, přihrál Jiráskému, který otočil výsledek na 2:1. Po přestávce tempo výrazně opadlo. V 70. minutě se dostaly do šance Sruby, ale nám se v poslední chvíli podařilo ubránit. V poslední minutě stálo při domácích velké štěstí, když Filipi trefil střelou do prázdné branky tyčku.
Martin Havel, sekretář Sokola Prosetín: „Naše zápasy jsou obehraná písnička, začneme velkým tlakem, podaří se nám dát gól a tím to v podstatě končí. Místo abychom přidali po brance R.Vodvárky na otáčkách a soupeře dorazili, tak naopak ubereme a samozřejmě po chybě obrany inkasujeme. Pak nám domácí před koncem poločasu přidali ještě jeden gól. Druhý poločas byl z naší strany bez střely, nápadu, dá se říct mizerný a Sruby to v pohodě dohráli. Tentokrát nám zachytal golman, ale zase zklamala obrana, o útočnících ani nemluvím.