SK SOKOL Prosetín - TJ Sokol Dobříkov 5:0 (5:0)

Branky: 11. F. Šafránek, 16. Odvárka, 19. Remeš, 40. Kulháň, 45. Haman.

Sestava SK SOKOL Prosetín: Hovorka Černý, Šikl (63. Tichý), Kulháň (71. M. Ročňák), Odvárka, A. Šafránek, Haman, J. Ročňák, Čáp, F. Šafránek, Remeš (68. Filipi).

Zápas začal kvůli administrační chybě v hostujícím zápisu o deset minut později. Čekání na úvodní hvizd napumpovalo domácím odhodlání do žil a na soupeře z Dobříkova se pustili s obrovským nasazením. Prosetín dominoval od samého začátku, míč se prakticky dostal doprostřed hřiště jen při rozehrávce po gólu. Za zmínku stojí hlavně v pořadí třetí trefa, Martina Remeše. Hlavu našteloval tak, že od ní odražený balón dokonale přehodil nešťastného brankáře hostí Rychtaříka. Druhý poločas se už odehrával v dost vlažnějším tempu, a tak není divu, že konečný výsledek se rovnal tomu poločasovému. Utkání sledovalo 180 spokojených diváků.

TJ Sokol Sruby - SK SOKOL Prosetín 2:1 (2:1)

Branky: Jiráský Michal 2 – Vodvárka Roman
Rozhodčí: Šejna Jiří, Komínek Lukáš, Sita Jaroslav
Delegát: Suchý Miloš
ŽK: Šotka Martin, Simon Lukáš – Remeš Martin
Sestavy:
SK SOKOL Prosetín: Šmahel, Remeš, Haman, Černý, Šikl, Čáp, Šafránek A., Šafránek F., Vodvárka, Ročňák D (Filipi)., Kulháň (Novotný)
Obě mužstva předvedla v prvním poločase dobrý fotbal. Začátek se nám povedl, když jsme se po pěkné akci Romana Vodvárky ujali vedení. Postupem času se více začali prosazovat domácí a po úniku Gerčáka se postaral o srovnání stavu Jiráský. Sruby se uklidnily a byly lepším mužstvem. Dvě minuty před koncem poločasu unikl Novotný, přihrál Jiráskému, který otočil výsledek na 2:1. Po přestávce tempo výrazně opadlo. V 70. minutě se dostaly do šance Sruby, ale nám se v poslední chvíli podařilo ubránit. V poslední minutě stálo při domácích velké štěstí, když Filipi trefil střelou do prázdné branky tyčku.
Martin Havel, sekretář Sokola Prosetín: „Naše zápasy jsou obehraná písnička, začneme velkým tlakem, podaří se nám dát gól a tím to v podstatě končí. Místo abychom přidali po brance R.Vodvárky na otáčkách a soupeře dorazili, tak naopak ubereme a samozřejmě po chybě obrany inkasujeme. Pak nám domácí před koncem poločasu přidali ještě jeden gól. Druhý poločas byl z naší strany bez střely, nápadu, dá se říct mizerný a Sruby to v pohodě dohráli. Tentokrát nám zachytal golman, ale zase zklamala obrana, o útočnících ani nemluvím.

SK SOKOL Prosetín - SK Starý Máteřov 3:5 (3:4)

Branky: Haman Martin, Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš – Žďára Zbyněk 2, Klíma Radek, Holek Tomáš, vlastní
Rozhodčí: Morávek David, Ziegler Vratislav, Kutřín Jaroslav
ŽK: Černý Lukáš, Šikl Ivan, Ročňák Marek – Žďára Zbyněk

Martin Havel, sekretář Sokola Prosetín: Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že dáme 3 góly a to ještě v prvním poločase a přesto prohrajeme, tak se mu vysměju. Ale teď se nám smějí ve Starém Máteřově, protože vstřelili za první poločas ještě o branku víc a poslední jsme si dali sami. Jak jsem již řekl, v prvním poločase jsme dali 3 branky a naše hra byla docela dobrá, ale druhý poločas byl z naší strany tragický, jakoby bez zájmu a nasazení. Nás bohužel hodně srážejí chyby brankáře.

Rosice n.L - Prosetín 1:1, na penalty 5:6.

Branky: 75. M. Bartoš 50. Remeš, rozh. penaltu dal Černý.

První poločas mnoho šancí nenabídl. Hosté se dostali do vedení krátce po přestávce, když Remeš prošel z pravé strany do pokutového území a jeho tečovaná střela skončila v síti. Poté Rosičtí přidali, zatlačili soupeře a snažili se o vyrovnání. I přesto ještě zahrozil na druhé straně Remeš, jehož střelu z úhlu Nahálka vytlačil mimo. Vyrovnání přišlo v 75. minutě, kdy Pipek prostrčil míč za obranu na M. Bartoše. Při premiéře obou týmů v pokutových kopech se rozhodlo v sedmé sérii.

Sestava Sokola Prosetín: Šmahel J. Ročňák, Haman, Šikl (88. Šimon), Černý Kulháň (78. M. Ročňák), Šafránek, R. Vodvárka, Čáp (57. Janeček) Remeš, Filipi (67. Novotný).

Prosetín - Nasavrky 1:4 (0:0)

Branky: 67. R. Odvárka 56. a 69. J. Dostál, 75. M. Plíšek, 84. F. Dostál.

Hned 1. kolo 1.B třídy svedlo za soupeře v okresním derby ještě loni A třídový Prosetín a štiku loňského podzimu Nasavrky. A z výhry se radovali možná trochu nečekaně právě hosté. Dvě stovky diváků se v prvním poločase gólů nedočkalo. Ty začaly padat až po změně stran, ke smůle domácích však většinou do jejich sítě. Přitom střetnutí bylo v poli herně vyrovnané, ale zatímco Remeš nebo Odvárka ve svých šancích zklamali, produktivita Nasavrk byla mnohem efektivnější. Dvacet minut před koncem byl ještě stav nerozhodný 1:1, ale pak nasázeli hosté soupeři tři branky a připravili tak Prosetínu až možná kruté „přivítaní" v 1.B třídě.

Sestavy Sokol Prosetín: Šmahel Černý, Šikl, Kulháň, Odvárka, A. Šafránek, R. Haman, Filipi, Novotný, F. Šafránek, Remeš, (Čáp, D. Ročňák, P. Haman, Slavík, M. Ročňák). FK Nasavrky:Hybner T. Michek, R. Michek, T. Dostálek, M. Dostálek, Boháč, Čechlovský, Novák, F. Dostál, Vojíř, J. Dostál (M. Plíšek, M. Krejčí).