Archiv

     

V archivu se nachází 11 textů.

ples

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii . Připojeno Komentáře zakázány.

SK SOKOL Prosetín - SK Chroustovice 4:1 (3:0) 200

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: 10. Vodvárka, 26. Remeš, 35. Kulháň, 46. Čáp 86. Tomášek.

Za pěkného počasí, o posvícení a před krásnou návštěvou 200 diváků nám konečně dařilo a vyhráli jsme dokonce podruhé za sebou. Chroustovice jsme porazili jednoznačným způsobem 4:1. Skoré mohlo být i dvouciferné, ale naši útočníci trestuhodně zahazovali jednu šanci za druhou, a když už to vypadalo na gól, zasáhnul perfektním zákrokem hostující brankář Bejblík. Soupeř se v podstatě k naší bráně dostal až před koncem, kdy se mu také podařilo vstřelit jediný gól, to už za ně hráli naši hráči, Voňka a Ťopek, kteří jsou v Chroustovicích na hostování. A protože další tři utkání hrajeme venku, jsou tyto body pro nás velice důležité.

Sestavy Sokol Prosetín: Hlouš – M. Ročňák, Tichý, Kulháň (D. Ročňák), Vodvárka A. Šafránek, Haman, J. Ročňák, Čáp (Novotný) F. Šafránek, Remeš (Slavík).
SK Chroustovice: Bejblík Matucha, Jirka, Dvořák, Chytka, Tomášek, Brychnáč (Ťopek), Hotovec, Mazánek (Voňka), Uhlíř, Koreček.

TJ Sokol Rohovládová Bělá – SK SOKOL Prosetín 1:2 (1:2)

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: Starý Martin – Kulháň Tomáš, Šafránek Filip
Rozhodčí: Valenta Jan, Kotyza Václav, Bednář Jaroslav
ŽK: Chovanec Libor – Remeš Martin
Sestava SK Sokol Prosetín: Hlouš, Haman, Tichý, J. Ročňák, Černý, F. Šafránek, A. Šafránek, Vodvárka, Kulháň, Remeš, Čáp (Filipi, M. Ročňák).
Domácí zaspali úvod. Naši se hned po prvním útoku dostali k rohu, a když zůstal nepokrytý Tomáš Kulháň, mohl v klidu skórovat s pomocí domácího hráče. Odpověď však byla bleskurychlá. Starý si středem hřiště postavil slalomovou dráhu a ve finále obstřelil gólmana. My jsme ale měli více ze hry a ve 25. minutě se odhodlal ke střele zpoza šestnáctky Filip Šafránek. A parádním angličanem znovu strhl vedení na stranu Prosetína. Po změně stran měl na kopačce vyrovnání Semínko, ovšem sám před brankářem v šanci zkolaboval. Bělá si už žádnou příležitost nevytvořila, kdežto my jsme mohli svůj náskok navýšit. Žádná možnost se však už neujala.

Martin Havel, sekretář SK SOKOL Prosetín: „Lepší začátek než v Rohovládové Bělé, respektive v Pardubicích, jsme si nemohli přát. Již ve třetí minutě jsme vedli a vzápětí mohl Remeš přidat další gól a bylo by rozhodnuto. Bohužel se tak nestalo a hned jsme pykali, když našich pět hráčů nebylo schopno zastavit střelce vyrovnávací branky, který přes ně prošel ze své poloviny hřiště. Ale nakonec se nám podařilo vyhrát a zase se nám lépe dýchá. Zásluhu na tom má i nová posila v brance Radek Hlouš. I pár místních fanoušku se podivovalo, že na to, jaký hrajeme dobrý fotbal, máme tak málo bodů."

Jaroslav Novák, trenér Rohovládové Bělé: „Bohužel jsme nezopakovali výkon z minulého utkání. Soupeř na nás vletěl jako uragán. V první minutě jsme si dali vlastní gól z rohu. V šesté jsme stačili srovnat, ale v pětadvacáté jsme nechali hosty vystřelit z dálky a ty neomylně trestali naši lehkovážnost v prvém poločase. Po přestávce se hrálo sice podle našich not, byli jsme v něm lepší, jenže jsme dlouhodobě neproduktivní. A tak jsme poprvé doma prohráli."

SK SOKOL Prosetín - TJ Spartak Sezemice 1:2

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: Vodvárka Roman – Lába Zdeněk, Báča Lukáš
Rozhodčí: Depeš Michal, Zerzán Miloš, Růžička Jiří
Delegát: Pavlas Jan
ŽK: Kulháň Tomáš, Šafránek Filip, Remeš Martin – Plecháček Zdeněk, Kašpar Jiří
Opět velké zklamání. Sezemice přijely s jedním hráčem na střídání a připadalo mi, že je naši hráči trochu podcenili. A od toho se odvíjel celý zápas. I když jsme měli začátek pod kontrolou, nebyli jsme schopni dát gól. Šance byly, Roman Vodvárka střílel z úhlu do gólmana, Martin Remeš sice krásně přehodil brankáře, ale míč šel pouze do břevna… A co se nepodařilo Remešovi, to na druhé straně vyšlo po podobném provedení Lábovi. Od té doby to byla naše jedna velká křeč. Nebyli jsme schopni vytvořit si souvislý tlak, a když byla na nás písknuta penalta, byl v podstatě konec. Nepomohla ani branka Romana Vodvárky.

FK Proseč - SK SOKOL Prosetín 4:2 (1:1)

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: 16., 69. z pen. a 72. Hromádka, 59. Mareš – 33. Čáp, 65. Černý.

Derby hrané o prosečském posvícení před pěknou návštěvou 200 diváků ovlivnilo deštivé počasí. Oboustranně útočně vedené utkání začali lépe domácí, když v 8. minutě ve vyložené šanci nejprve Jaroslav Marek přestřelil, ale v 16. minutě již Hovorka po jeho střele na dorážku Hromádky nestačil. Po půlhodině hry však bylo vyrovnáno, při závaru před brankou Lampárka se nejlépe orientoval Čáp 1:1. Ve 40. minutě mohli jít domácí znovu do vedení, ale to by musel Menc z malého vápna zamířit mezi tři tyče. Druhý poločas začala Proseč náporem. V 55. minutě sice ještě neproměnil loženku Mareš, o čtyři minuty později si to ale vynahradil. V 65. minutě však bylo opět srovnáno po střele Černého (2:2). A o chvíli později mohl jít Prosetín dokonce do vedení, ale A. Šafránek netrefil opuštěnou branku! V 69. minutě pak byl při střeleckém pokusu podražen Jaroslav Marek a nařízenou penaltu proměnil Hromádka. Chvíli poté pak střelec zápasu třetím gólem podtrhl svůj hattrick, když z těžkého úhlu prostřelil Hovorku.

Sestava FK Proseč: J. Lampárek Z. Marek, Jeřábek (Kunhart), Macháček, Šplíchal Menc (Volf), M. Marek, Jar. Marek, Zelenka (Loskot) Mareš (D. Lampárek), Hromádka. Sokol Prosetín: Hovorka Černý, Filipi (Tichý), Kulháň, A. Šafránek J. Ročňák, Vodvárka, Haman, Čáp (Novotný) F. Šafránek, Remeš (D. Ročňák).

SK SOKOL Prosetín - TJ Sokol Dobříkov 5:0 (5:0)

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: 11. F. Šafránek, 16. Odvárka, 19. Remeš, 40. Kulháň, 45. Haman.

Sestava SK SOKOL Prosetín: Hovorka Černý, Šikl (63. Tichý), Kulháň (71. M. Ročňák), Odvárka, A. Šafránek, Haman, J. Ročňák, Čáp, F. Šafránek, Remeš (68. Filipi).

Zápas začal kvůli administrační chybě v hostujícím zápisu o deset minut později. Čekání na úvodní hvizd napumpovalo domácím odhodlání do žil a na soupeře z Dobříkova se pustili s obrovským nasazením. Prosetín dominoval od samého začátku, míč se prakticky dostal doprostřed hřiště jen při rozehrávce po gólu. Za zmínku stojí hlavně v pořadí třetí trefa, Martina Remeše. Hlavu našteloval tak, že od ní odražený balón dokonale přehodil nešťastného brankáře hostí Rychtaříka. Druhý poločas se už odehrával v dost vlažnějším tempu, a tak není divu, že konečný výsledek se rovnal tomu poločasovému. Utkání sledovalo 180 spokojených diváků.

TJ Sokol Sruby - SK SOKOL Prosetín 2:1 (2:1)

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: Jiráský Michal 2 – Vodvárka Roman
Rozhodčí: Šejna Jiří, Komínek Lukáš, Sita Jaroslav
Delegát: Suchý Miloš
ŽK: Šotka Martin, Simon Lukáš – Remeš Martin
Sestavy:
SK SOKOL Prosetín: Šmahel, Remeš, Haman, Černý, Šikl, Čáp, Šafránek A., Šafránek F., Vodvárka, Ročňák D (Filipi)., Kulháň (Novotný)
Obě mužstva předvedla v prvním poločase dobrý fotbal. Začátek se nám povedl, když jsme se po pěkné akci Romana Vodvárky ujali vedení. Postupem času se více začali prosazovat domácí a po úniku Gerčáka se postaral o srovnání stavu Jiráský. Sruby se uklidnily a byly lepším mužstvem. Dvě minuty před koncem poločasu unikl Novotný, přihrál Jiráskému, který otočil výsledek na 2:1. Po přestávce tempo výrazně opadlo. V 70. minutě se dostaly do šance Sruby, ale nám se v poslední chvíli podařilo ubránit. V poslední minutě stálo při domácích velké štěstí, když Filipi trefil střelou do prázdné branky tyčku.
Martin Havel, sekretář Sokola Prosetín: „Naše zápasy jsou obehraná písnička, začneme velkým tlakem, podaří se nám dát gól a tím to v podstatě končí. Místo abychom přidali po brance R.Vodvárky na otáčkách a soupeře dorazili, tak naopak ubereme a samozřejmě po chybě obrany inkasujeme. Pak nám domácí před koncem poločasu přidali ještě jeden gól. Druhý poločas byl z naší strany bez střely, nápadu, dá se říct mizerný a Sruby to v pohodě dohráli. Tentokrát nám zachytal golman, ale zase zklamala obrana, o útočnících ani nemluvím.

SK SOKOL Prosetín - SK Starý Máteřov 3:5 (3:4)

Napsal Martin Havel před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: Haman Martin, Šafránek Aleš, Kulháň Tomáš – Žďára Zbyněk 2, Klíma Radek, Holek Tomáš, vlastní
Rozhodčí: Morávek David, Ziegler Vratislav, Kutřín Jaroslav
ŽK: Černý Lukáš, Šikl Ivan, Ročňák Marek – Žďára Zbyněk

Martin Havel, sekretář Sokola Prosetín: Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že dáme 3 góly a to ještě v prvním poločase a přesto prohrajeme, tak se mu vysměju. Ale teď se nám smějí ve Starém Máteřově, protože vstřelili za první poločas ještě o branku víc a poslední jsme si dali sami. Jak jsem již řekl, v prvním poločase jsme dali 3 branky a naše hra byla docela dobrá, ale druhý poločas byl z naší strany tragický, jakoby bez zájmu a nasazení. Nás bohužel hodně srážejí chyby brankáře.

Rosice n.L - Prosetín 1:1, na penalty 5:6.

Napsal Worky před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: 75. M. Bartoš 50. Remeš, rozh. penaltu dal Černý.

První poločas mnoho šancí nenabídl. Hosté se dostali do vedení krátce po přestávce, když Remeš prošel z pravé strany do pokutového území a jeho tečovaná střela skončila v síti. Poté Rosičtí přidali, zatlačili soupeře a snažili se o vyrovnání. I přesto ještě zahrozil na druhé straně Remeš, jehož střelu z úhlu Nahálka vytlačil mimo. Vyrovnání přišlo v 75. minutě, kdy Pipek prostrčil míč za obranu na M. Bartoše. Při premiéře obou týmů v pokutových kopech se rozhodlo v sedmé sérii.

Sestava Sokola Prosetín: Šmahel J. Ročňák, Haman, Šikl (88. Šimon), Černý Kulháň (78. M. Ročňák), Šafránek, R. Vodvárka, Čáp (57. Janeček) Remeš, Filipi (67. Novotný).

Prosetín - Nasavrky 1:4 (0:0)

Napsal Worky před devíti roky v kategorii A tým. Připojeno Komentáře zakázány.

Branky: 67. R. Odvárka 56. a 69. J. Dostál, 75. M. Plíšek, 84. F. Dostál.

Hned 1. kolo 1.B třídy svedlo za soupeře v okresním derby ještě loni A třídový Prosetín a štiku loňského podzimu Nasavrky. A z výhry se radovali možná trochu nečekaně právě hosté. Dvě stovky diváků se v prvním poločase gólů nedočkalo. Ty začaly padat až po změně stran, ke smůle domácích však většinou do jejich sítě. Přitom střetnutí bylo v poli herně vyrovnané, ale zatímco Remeš nebo Odvárka ve svých šancích zklamali, produktivita Nasavrk byla mnohem efektivnější. Dvacet minut před koncem byl ještě stav nerozhodný 1:1, ale pak nasázeli hosté soupeři tři branky a připravili tak Prosetínu až možná kruté „přivítaní" v 1.B třídě.

Sestavy Sokol Prosetín: Šmahel Černý, Šikl, Kulháň, Odvárka, A. Šafránek, R. Haman, Filipi, Novotný, F. Šafránek, Remeš, (Čáp, D. Ročňák, P. Haman, Slavík, M. Ročňák). FK Nasavrky:Hybner T. Michek, R. Michek, T. Dostálek, M. Dostálek, Boháč, Čechlovský, Novák, F. Dostál, Vojíř, J. Dostál (M. Plíšek, M. Krejčí). 

XI. Fotbalová show

Napsal Worky před desíti roky v kategorii Parket. Připojeno Komentáře zakázány.

fotbalova-show-nahled SK SOKOL Prosetín ve spolupráci s Obecním úřadem Prosetín srdečně zvou na již jedenáctou fotbalovou show, která se koná 5. července 2014 od 15:00 ve sportovním areálu. Akcew se koná za každého počasí. 

Program:
15:00 představení pro děti (kouzelník, divadélko)
16:30 vyvrcholení show – fotbalové utkání Garda SK SOKOL Prosetín – Arabela team Praha za účasti celebrit Martin Procházka (hokejový mistr světa), Jakub Kohák (Zadar), Leoš Noha (okresní přebor), Jaroslav Sypal, Václav Tittelbach, Jaromír Látal, Michaela Kuklová, Kateřina Kornová, Jan Antonín Duchoslav, Dušan Herda, Jiří Rámeš, Libor Petrů. Jako zvláštní host PhDr. Marcel Chládek – ministr školství, mládeže a tělovýchovy
17:30 Martin Maxa
18:00 Heidi Janků
19:00 přílet vrtulníku, 3 výherci vyhrají let nad Prosetínem
20:30 taneční zábava s kapelou MAT 4
22:00 ohňostroj
Po celý den atrakce pro děti: trampolína, skákací hrad, skluzavka, malba na obličej, modelování balonků.
K občerstvení budou krůty na grilu, klobásy, uzené, pivo Rychtář.
Celodenní vstupné 100 Kč včetně večerní zábavy, děti do 150 cm vstup zdarma